!doctype html> درباره ما

درباره ما

شرکت فنی و مهندسی البرزتدبیر خوزستان از سال ۱۳۷۴ با هدف ترویج و توسعه فن آوری های نوین نگهداری و تعمیر شروع به کار نموده است. این شرکت طی سال های گذشته خدمات خود را از طریق معرفی و ایجاد سیستم های C.M به صنایع مهم کشور ارائه نموده است.

 در همین راستا، علاوه بر تجهیز و راه اندازی یکی از جامع ترین آزمایشگاه های C.M در شرق کشور را ایجاد نموده است. در حال حاضر خدمات آنالیز روغن این شرکت به صنایع مختلف در کل کشور ارائه می گردد. شرکت البرز تدبیرخوزستان افتخار دارد که طی سال های اخیر، تحول محسوسی را در نگرش و روش های نگهداری و تعمیرات ماشین آلات و تجهیزات مکانیکی و ترانسفورماتورها در صنعت کشور ایجاد نموده و روش های مهندسی نگهداری و تعمیر به تدریج جایگزین روش های سنتی می شود. بر اساس گزارش های موجود کلیه سازمان ها و شرکت های طرف قرارداد این شرکت، از منافع فنی، مدیریتی و اقتصادی این فن آوری استفاده می نمایند.

مهمترین محورهای فعالیت البرزتدبیر خوزستان : 

– معرفی و بومی سازی فن آوری مراقبت وضعیت درایران ( Machinery Condition Monitoring) 

– ایجاد سیستم و بکار گیری برنامه های مراقبت وضعیت (CM) در صنایع مختلف – انجام تحقیقات CM و ارائه مشاوره تحلیل و ارزیابی های CM 

– ارائه خدمات آزمایشگاهی آنالیز روغن ( Oil Analysis Services ) تجهيزات مكانيكي و ترانسفورماتورها 

– طراحی و تهیه نرم افزارهای تخصصي CM و نگهداری و تعمیرات برای صنایع مختلف

مجوزهاي اخذ شده از مراجع ذيصلاح

 • پروانه تأسيس واحد تحقيقات صنعتي در زمينه مراقبت و ضعيت ماشين آلات صنعتي از وزارت صنايع و معادن 

• تائيد صلاحيت آزمايشگاه توسط موسسه استاندارد و تحقيقاتي صنعتي ايران به شماره 887 

• گواهي تائيد صلاحيت آزمايشگاه بر اساس استاندارد۱۷۰۲۵ ۲۰۰۵ IEC/ISO 

• آزمايشگاه همكار (اكرديته Accredit) موسسه استاندارد

امکانات و تجهیزات:

شرکت البرزتدبیرخوزستان افتخار دارد که یکی از جامعترین آزمایشگاه های CM (آنالیز روغن سيستم هاي مكانيكي و ترانسفورماتورها) در شرق کشور را راه اندازی نموده است. لیست مهمترین خدمات آنالیز روغن قابل ارائه (بیش از ۱۰۰ نوع آزمايش) در این شرکت موجود می باشد. در آزمايشگاه اين شركت فرآيند انجام آزمايش ها در حداقل زمان ممكن انجام شده و ارائه خدمات آناليز روغن بسار سريع مي باشد. (عموما ۲۴ ساعت پس از دريافت نمونه)

سازمان ها و شرکت های طرف قرارداد همکاری:

شرکت فنی و مهندسی البرزتدبيرخوزستان افتخار دارد که طی حدود دودهه، فن آوری CM را به صدها سازمان اجرایی و صنایع کوچک و بزرگ کشور معرفی و پس از طراحی و پیاده سازی سیستم های مناسب، از طریق دوره های آموزشی و سمینارهای متعدد، نسبت به آموزش مهندسین و کارشناسان مربوطه اقدام نموده است. 

این شرکت در حال حاضر خدمات CM و آنالیز روغن را در چهارچوب موافقتنامه ها و ده ها قرارداد یکساله و چند ساله به سازمان ها و شرکت های دولتی و غیر دولتی ارائه می نماید. در صورت نیاز کلیة مستندات به تفصیل قابل ارائه می باشد.